25 maja 2016 Izabela Wolan

Studio fotografii dziecięcej | Rzeszów

Studio fotografii dziecięcej w Rzeszowie | Izabela Wolan, zaprasza Was na wyjątkowe sesje fotograficzne – od sesji ciążowych po noworodkową aż do sesji rodzinnych!

Każdą z tych sesji wykonujemy w Naszym Domowym Fotograficznym Studiu mieszczącym się w Rzeszowie, w miłej, przytulnej i co najważniejsze ciepłej atmosferze, gdzie nie tylko Dziecko ale także i Rodzic czuje się jak u siebie..

Oczekujecie na swój osobisty cud świata, na małą rewolucję, która wywróci Wasz świat do góry nogami i zawładnie Waszymi sercami? a może Wasz Maluszek jest już Niemowlaczkiem? Sam przekręca się na brzuszek, samodzielnie siedzi, lub stawia pierwsze kroki albo ruchliwym dwulatkiem? rezolutną trzylatką, czy może parą cztero i pięciolatków, którym nie zamyka się buzia?

Nasze Studio Fotografii Dziecięcej zapewnia idealne warunki oświetleniowe i mnóstwo akcesoriów do sesji fotograficznych nie tylko tych niemowlęcych, ale i dla starszych pociech. Bywa, że przy sprzyjającej pogodzie namawiam Rodziców aby zrealizować sesję w plenerze, ale zdarza się, że Rodzice również proszą o kilka pamiątkowych zdjęć w Ich zaciszu domowym, i takowe również realizujemy bardzo chętnie, jedynym wymaganiem jest jasny, dobrze oświetlony i nagrzany pokój, gdyż podczas takiej sesji Maluszek często bywa golaskiem 😉

IMG_3539

Jeżeli chodzi o fotograficzne sesje noworodkowe najlepiej wykonać ją do 14 dnia od urodzenia ( a najlepiej w 5 – 10 dniu życia Maleństwa ) ten okres gwarantuje sprawny i harmonijny przebieg sesji i najlepsze efekty. Maluszek ma wówczas głęboki i spokojny sen a pozatym jest wyjątkowo plastyczny i skory do współpracy.

Czas trwania sesji to przeważnie pomiędzy 1,5 a 4 godziny, ale jak dobrze wiemy każde Dziecko jest niepowtarzalne i każde ma inny temperament, dlatego też nie da się przewidzieć dokładnie długości trwania sesji, choć też zależy to od wymagań związanych z ilością zdjęć, które chcielibyście otrzymać:)

Jednym z wielu ważnych tematów to przygotowanie siebie jak i Dziecka do sesji – Niezwykle ważne jest Wasze nastawienie, gdyż Dziecko zapewne wyczuje jeśli będziecie zdenerwowawani, tak więc zrelaksujcie się i potraktujcie Nasze spotkanie jak dobrą zabawę 🙂 a dla Maluszka zabierzcie butelkę z mleczkiem, wodą, pieluszki i smoczka 🙂 oraz kilka ładnych ubranek najlepiej bez wrzucających się w oczy barwnych nadruków, najlepiej w barwach pastelowych 😉

Aurelka_412-2

Główną zasadą Naszych Dziecięcych Sesji Zdjęciowych jest bezpieczeństwo i dobre samopoczucie Waszego Dziecka, oznacza to, że podczas sesji zdjęciowej muszą być spełnione następujące warunki :
– Dziecko jest zrelaksowane a jego potrzeby zaspokojone,
– Maluszek czuje bliskośc Rodziców,
– Wszystkie akcesoria wykorzystywane podczas Naszych sesji zdjęciowych są czyste i bezpieczne,
– Pozy, w których układane jest Dziecko są wygodne i naturalne, gdyż przypominają te z pobytu w łonie Matki.

Starsze Dzieci natomiast podejrzymy w czasie zabawy, zaskoczymy ciekawymi zabawkami, zabierzemy na dwór, w barwny plener. Rozbawimy, a czasem porozmawiamy poważnie. Wszystko po to, aby uchwycić ich niepowtarzalne minki i nastroje.

dzieciece_00043

Każdy z tych słodziaków błyska charakterkiem od rana do wieczora ucząc się z każdym dniem nowych rzeczy. Zanim zaczną nas uczyć obsługiwać nowy model telefonu i udowodnią, że jajko było pierwsze od kury… zatrzymajmy ich na chwilkę, ale nie, nie w biegu.

Uwiecznijmy te chwile na pięknych zdjęciach, wklejmy do albumu , żeby po latach spojrzeć, jakie słodkie i niewinne maleństwo było z naszego dorosłego dziecka, a Nasze Dzieci kiedyś pokażą je swoim dzieciom opowiadając, że oni też kiedyś byli tacy malutcy a ich Rodzice byli tuż obok ciesząc się każdym ich gestem…

Zapraszam serdecznie
Studio Fotografii Dziecięcej Rzeszów
Izabela Wolan

 

 

Podziel się

FacebookTwitterGoogleLinkedInPinterest

Tagged: , , , , , , , , ,

Nie ma jeszcze komentarzy

    Kreatywna fotografia ślubna & dziecięca

    Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie fotografii lub nie tylko, po prostu napisz lub zadzwoń